Avon Ücretsiz Üyelik Formu

Temsilci Olmak İçin Avon Üyelik Kayıt Formunu Doldurmanız Yeterli! 18 yaşını dolduran kadın, erkek herkes temsilci olabilir.

TAMAMEN ÜCRETSİZ!

Avonda Nasıl Kazanç Sağlanır?

Avon temsilcileri ürün satışı yaparak ve avon’a temsilci kazandırarak kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra hediye ve fırsatlarda elde ediyor.

%33’e Varan Kazanç

Avon temsilcileri yaptığı ürün satışlarından %25 ve %33 arası oranda gelir elde etmektedir. Bu da ne kadar çok satış o kadar çok kâr elde etmek anlamına gelir.

Satış rakamınız arttıkça kazancınız da artar

Avon temsilcilik (üyelik) sisteminde temsilcilik ile başlayıp satış lideri, uzman lider, bronz lider, gümüş lider, altın lider, platin lider, direktör, kıdemli direktör, grup direktörü, koordinatör, kıdemli koordinatör ve grup koordinatörü pozisyonlarına gelebilir ve ciddi miktarlarda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Üstelik kazançlarınızın yanında prim ve harika hediyeler de kazanabilirsiniz.

Avon Kampanyaları

Avon temsilcisi olduğunuzda yapacağınız her ürün satışından %25 ile %33 oranında kâr elde edersiniz. Satacağınız ürünler bulunduğu kategoriye göre kar oranlarında değişiklik göstermekte ve %25 ile %33 oranında kâr kazandırmaktadır.

İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor.